بازرگانی بهراد شیمی

تامین کننده سود مایع

شرکت بازرگانی بهراد شیمی مقامی در سال ۱۳۹۰ با هدف تامین مواد اولیه شیمیایی و پلیمری مورد نیاز کارخانجات تاسیس گردید. این شرکت فعالیت خود را در حوزه فروش انواع مواد شیمیایی، صنعتی و آزمایشگاهی گسترش داد و از بدو فعالیت خود توانسته است در عرضه مواد اولیه با کیفیت و خدمات فروش و ارائه به موقع کالا از جمله تامین سود مایع رضایت مشتریان را جلب کند و این امر اعتباری را فراهم ساخته که اصلی ترین سرمایه شرکت بهراد شیمی می‌باشد.

شرکت بهراد شیمی بدون هیچ محدودیتی امکان تامین انواع مواد شیمیایی را به صورت تخصصی در کمترین زمان با بهترین قیمت بازار برای شما کارفرمایان عزیز دارا است.

جهت استعلام بهترین قیمت سود مایع و مشاوره با کارشناسان ما همین الان تماس بگیرید.

behradshimi

کارشناسان

متخصص در تامین سود مایع

Screen Shot 2022-02-27 at 6.53.24 PM

غزاله ترکاشوند

|
zahra-min

زهرا جانی

|
fateme-min

فاطمه حسینیان

|
ed49fb72-62d6-45ee-a1d6-c762aa5bdb27-min-min

رامین مقامی

|

بهراد شیمی
ستاره‌ای درخشان در صنعت شیمیایی ایران

دپارتمان فروش و عرضه محصولات شیمیایی شرکت بهراد شیمی، آماده مشاوره تخصصی در جهت انتخاب مناسب و صحیح محصولات با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت می‌باشد.

با دنبال کردن صفحه اینستاگرام شرکت بهراد شیمی به صورت روزانه پیشنهادات شگفت انگیز را دریافت کنید.

0 +
مشتری ثابت
900 +
فروش موفق
0 %
رضایت مشتریان

مایعی شفاف و بدون بو می باشد که قابلیت حلالیت در آب، اتانول، متانول و گلیسیرین را دارد. مایعی پایدار می باشد و در صورت رسیدن گرما و حرارت به آن ناپایدار می شود. همچنین سود مایع ماده ای واکنش پذیر می باشد این ماده اگر در مجاورت هوا قرار بگیرد به سرعت با دی اکسید کربن هوا ترکیب خواهد شد.

در غلظت های مختلف بسیار خورنده می باشد و به راحتی با فلزاتی مانند آلومینیوم، قلع، مس، برنج، منیزیم و روی واکنش می دهد. این ماده بر اثر خورندگی فراوان بر روی بافت های حیوانی و انسانی تاثیر می گذارد

 یکی از محصولات پرکاربرد در صنایع مختلف می باشد. از جمله این صنایع عبارتند از :

صنعت کاغذ سازی و کارتن سازی : بیشترین استفاده در جهان در صنایع کاغذ سازی و تولید خمیر کاغذ و کارتن می باشد. علاوه بر تولید کاغذ در زمینه سفیدسازی خمیر کاغذ، از بین بردن جوهر کاغذهای بازیافتی و تصفیه آب نیز کاربرد دارد.

صنعت پارچه بافی :  درصنعت پارچه بافی در زمینه فراوری کتان و رنگرزی الیاف مصنوعی کاربرد دارد.

صنایع شوینده : در صنایع شوینده از  برای صابون سازی استفاده می شود و در فرآیندی که چربی و روغن های گیاهی را به صابون تبدیل می کنند کاربرد فراوان دارد. همچنین در تولید سورفکتانت آنیونی که ماده ضروری تولید انواع تمیزکننده و شوینده ها می باشد استفاده می شود.

در صنعت تولید سفید کننده ها کاربرد فراوان دارد.

سود مایع در صنعت نفت به منظور اکتشاف، تولید و فرآوری نفت و گاز کاربرد فراوان دارد.

صنعت تولید آلومینیوم : در صنعت آلومینیوم سازی از سود مایع جهت حل کردن سنگ معدن بوکسیت استفاده می شود که بوکسیت در واقع همان ماده اولیه تولید آلومینیوم می باشد.

صنایع شیمیایی : سود مایع در صنعت شیمیایی به عنوان ماده اولیه تولید بسیاری از مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله محصولاتی که سود مایع در تولید آنها کاربرد دارد عبارتند از : علف کش ها، رنگ و جوهر، مواد دارویی، پارچه، چسب، حلال ها و پلاستیک ها.

صنایع غذایی : در صنعت شیر، کارخانجات قند و شکر، نوشابه سازی، کنسرو سازی کاربرد دارد.

صنایع دارویی و آرایشی بهداشتی و الکل سازی از سود مایع استفاده می کنند.

در صنایع غذایی جهت تلخی زدایی زیتون نیز از سود مایع استفاده می شود.

در مورد سود مایع بیشتر بدانید جمع کردن

شماره تماس

۱۲۶۲۲۹۳ ( ۰۹۱۲ )

۲۲۲۹۷۷۲ ( ۰۹۳۷ )

۷۷۷۴۸۱۹۳ ( ۰۲۱ )

آدرس

تهران، بزرگراه رسالت، چهارراه‌تیراندار
نبش اخوت، پلاک۱۱۵، واحد۴

شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ الی ۱۶

شماره تماس

۷۷۷۴۷۰۰۱ ( ۰۲۱ )

۷۷۷۴۷۰۰۲ ( ۰۲۱ )

۷۷۷۴۷۰۰۳ ( ۰۲۱ )