بازرگانی بهراد شیمی

تامین کننده جوش شیرین (بی کربنات سدیم)

شرکت بازرگانی بهراد شیمی مقامی در سال ۱۳۹۰ با هدف تامین مواد اولیه شیمیایی و پلیمری مورد نیاز کارخانجات تاسیس گردید. این شرکت فعالیت خود را در حوزه فروش انواع مواد شیمیایی، صنعتی و آزمایشگاهی گسترش داد و از بدو فعالیت خود توانسته است در عرضه مواد اولیه با کیفیت و خدمات فروش و ارائه به موقع کالا از جمله تامین جوش شیرین (بی کربنات سدیم) رضایت مشتریان را جلب کند و این امر اعتباری را فراهم ساخته که اصلی ترین سرمایه شرکت بهراد شیمی می‌باشد.

شرکت بهراد شیمی بدون هیچ محدودیتی امکان تامین انواع مواد شیمیایی را به صورت تخصصی در کمترین زمان با بهترین قیمت بازار برای شما کارفرمایان عزیز دارا است.

جهت استعلام بهترین قیمت جوش شیرین (بی کربنات سدیم) و مشاوره با کارشناسان ما همین الان تماس بگیرید.

behradshimi

کارشناسان

متخصص در تامین جوش شیرین (بی کربنات سدیم)

Screen Shot 2022-02-27 at 6.53.24 PM

غزاله ترکاشوند

|
zahra-min

زهرا جانی

|
fateme-min

فاطمه حسینیان

|
ed49fb72-62d6-45ee-a1d6-c762aa5bdb27-min-min

رامین مقامی

|

بهراد شیمی
ستاره‌ای درخشان در صنعت شیمیایی ایران

دپارتمان فروش و عرضه محصولات شیمیایی شرکت بهراد شیمی، آماده مشاوره تخصصی در جهت انتخاب مناسب و صحیح محصولات با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت می‌باشد.

با دنبال کردن صفحه اینستاگرام شرکت بهراد شیمی به صورت روزانه پیشنهادات شگفت انگیز را دریافت کنید.

0 +
مشتری ثابت
900 +
فروش موفق
0 %
رضایت مشتریان

بی کربنات سدیم چیست؟
بی کربنات سدیم یک جامد سفید بلوری است، اما اغلب به صورت یک پودر خوب ظاهر می شود. طعم کمی شور و قلیایی شبیه طعم جوش شیرین دارد. شکل معدنی طبیعی آن ناکولیت است. بی کربنات سدیم در میان ترکیبات سدیم، یکی از موادی است که کمترین قلیائیت را دارد. این جز component ماده معدنی نترون است و در بسیاری از چشمه های معدنی محلول یافت می شود. بی کربنات سدیم در دمای اتاق، به فرم جامد است. حلالیت یا توانایی حل شدن ماده در آب نیز از دیگر ویژگی های فیزیکی این ماده است. بی کربنات سدیم در آب محلول است و می تواند از طریق تبخیر از آب جدا شود.

محلول مولار 1 درصد مولد جوش شیرین در آب در دمای اتاق دارای pH برابر 8.3 است. این عدد نشان دهنده قلیایی بودن جوش شیرین است که مزه تلخ آن را به خود اختصاص می دهد.

جوش شیرین چیست؟
جوش شیرین یک عامل خمیرمایه است و در واقع یک پودر کریستالی سفید است که به طور طبیعی قلیایی یا پایه است. جوش شیرین هنگامی فعال می شود که با مواد مایع و اسیدی ترکیب شود. با فعال شدن، دی اکسید کربن تولید می شود که اجازه می دهد کالاهای پخته شده بلند شوند و سبک و کرکی شوند. جوش شیرین را با فرمول شیمیایی NaHCO3 می شناسند، که در کالاهای پخته شده مانند کیک، کلوچه استفاده می شود.

در مورد جوش شیرین (بی کربنات سدیم) بیشتر بدانید جمع کردن

شماره تماس

۱۲۶۲۲۹۳ ( ۰۹۱۲ )

۲۲۲۹۷۷۲ ( ۰۹۳۷ )

۷۷۷۴۸۱۹۳ ( ۰۲۱ )

آدرس

تهران، بزرگراه رسالت، چهارراه‌تیراندار
نبش اخوت، پلاک۱۱۵، واحد۴

شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ الی ۱۶

شماره تماس

۷۷۷۴۷۰۰۱ ( ۰۲۱ )

۷۷۷۴۷۰۰۲ ( ۰۲۱ )

۷۷۷۴۷۰۰۳ ( ۰۲۱ )