بازرگانی بهراد شیمی

تامین کننده اسید نیتریک (جوهر شوره)

شرکت بازرگانی بهراد شیمی مقامی در سال ۱۳۹۰ با هدف تامین مواد اولیه شیمیایی و پلیمری مورد نیاز کارخانجات تاسیس گردید. این شرکت فعالیت خود را در حوزه فروش انواع مواد شیمیایی، صنعتی و آزمایشگاهی گسترش داد و از بدو فعالیت خود توانسته است در عرضه مواد اولیه با کیفیت و خدمات فروش و ارائه به موقع کالا از جمله تامین اسید نیتریک (جوهر شوره) رضایت مشتریان را جلب کند و این امر اعتباری را فراهم ساخته که اصلی ترین سرمایه شرکت بهراد شیمی می‌باشد.

شرکت بهراد شیمی بدون هیچ محدودیتی امکان تامین انواع مواد شیمیایی را به صورت تخصصی در کمترین زمان با بهترین قیمت بازار برای شما کارفرمایان عزیز دارا است.

جهت استعلام بهترین قیمت اسید نیتریک (جوهر شوره) و مشاوره با کارشناسان ما همین الان تماس بگیرید.

behradshimi

کارشناسان

متخصص در تامین اسید نیتریک (جوهر شوره)

Screen Shot 2022-02-27 at 6.53.24 PM

غزاله ترکاشوند

|
zahra-min

زهرا جانی

|
fateme-min

فاطمه حسینیان

|
ed49fb72-62d6-45ee-a1d6-c762aa5bdb27-min-min

رامین مقامی

|

بهراد شیمی
ستاره‌ای درخشان در صنعت شیمیایی ایران

دپارتمان فروش و عرضه محصولات شیمیایی شرکت بهراد شیمی، آماده مشاوره تخصصی در جهت انتخاب مناسب و صحیح محصولات با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت می‌باشد.

با دنبال کردن صفحه اینستاگرام شرکت بهراد شیمی به صورت روزانه پیشنهادات شگفت انگیز را دریافت کنید.

0 +
مشتری ثابت
900 +
فروش موفق
0 %
رضایت مشتریان

بدون شک اسید نیتریک یکی از مهمترین اسید های است که بشر تا به امروز کشف کرده است این اسید بانام های آب قوی و آب قدرتمند و همچنین روح نیتر (روح پتاسیم نیترات )در قرن هجدهم میلادی نیز شناخته می شود و با فرمول HNO3 در علم شیمی شناخته می شود.
 اسیدی بسیار قوی و خورنده است این اسید در حالت خالص وقتی تازه تولید میشود بی رنگ است اما وقتی با گذشت زمان مقداری از اکسید نیتروژن و آب آن تبخیر شده و رنگی زرد را نشان خواهد داد .
این اسید در دمای پایین درون آب کاملا حل خواهد شد.
اسید نیتریک یکی از مواد رایج در تمامی آزمایشگاه ها و از اصلی ترین مواد صنعتی است یکی از دلایل اصلی خرید این اسید ساختن آمونیوم نیترات برای کود های شیمیایی است.
این اسید همچنین در ساختن مواد منفجره نیز نقش دارد .

دارای شکل مولکولی تریگونال و وزن مولکولی 63 گرم بر مول است در 83 درجه سانتیگراد می جوشد و در منفی 42درجه ذوب خواهد شد.

اسیددیته این اسید بسیاربالا است و به محض برخورد با پوست باعث سوختگی شدید خواهد شد لذا کار با آن بدون دستکش خطرناک بوده و در صورت برخورد با پوست باید با آب فراوان محل برخورد را شسته شو دهیم.

فروش نیتریک اسید   بیشتر با غلظت 68 درصد در مقیاس تجاری انجام میشود و اگر به صورت غلظت بیشتر 86 درصد فروخته شود دودزا محسوب شده پس از خرید با این غلظت باید هنگام باز کردن درب این محصول از ماسک مخصوص استفاده شود ، زیرا در صورت استنشاق باعث سوختن ریه و دستگاه تنفسی خواهد شد بر اساس مقداری دی اکسید نیتروژن موجود در غلظت های بالا اسید نیتریک دودزا در غلظت بالای 95 درصد اسید نیتریک سفید و در غلظت 86 درصد اسید نیتریک قرمز نامیده می شود.

در مورد اسید نیتریک (جوهر شوره) بیشتر بدانید جمع کردن

شماره تماس

۱۲۶۲۲۹۳ ( ۰۹۱۲ )

۲۲۲۹۷۷۲ ( ۰۹۳۷ )

۷۷۷۴۸۱۹۳ ( ۰۲۱ )

آدرس

تهران، بزرگراه رسالت، چهارراه‌تیراندار
نبش اخوت، پلاک۱۱۵، واحد۴

شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ الی ۱۶

شماره تماس

۷۷۷۴۷۰۰۱ ( ۰۲۱ )

۷۷۷۴۷۰۰۲ ( ۰۲۱ )

۷۷۷۴۷۰۰۳ ( ۰۲۱ )