بازرگانی بهراد شیمی

تامین کننده اسید سولفامیک

شرکت بازرگانی بهراد شیمی مقامی در سال ۱۳۹۰ با هدف تامین مواد اولیه شیمیایی و پلیمری مورد نیاز کارخانجات تاسیس گردید. این شرکت فعالیت خود را در حوزه فروش انواع مواد شیمیایی، صنعتی و آزمایشگاهی گسترش داد و از بدو فعالیت خود توانسته است در عرضه مواد اولیه با کیفیت و خدمات فروش و ارائه به موقع کالا از جمله تامین اسید سولفامیک  رضایت مشتریان را جلب کند و این امر اعتباری را فراهم ساخته که اصلی ترین سرمایه شرکت بهراد شیمی می‌باشد.

شرکت بهراد شیمی بدون هیچ محدودیتی امکان تامین انواع مواد شیمیایی را به صورت تخصصی در کمترین زمان با بهترین قیمت بازار برای شما کارفرمایان عزیز دارا است.

جهت استعلام بهترین قیمت اسید سولفامیک و مشاوره با کارشناسان ما همین الان تماس بگیرید.

behradshimi

کارشناسان

متخصص در تامین اسید سولفامیک

Screen Shot 2022-02-27 at 6.53.24 PM

غزاله ترکاشوند

|
zahra-min

زهرا جانی

|
fateme-min

فاطمه حسینیان

|
ed49fb72-62d6-45ee-a1d6-c762aa5bdb27-min-min

رامین مقامی

|

بهراد شیمی
ستاره‌ای درخشان در صنعت شیمیایی ایران

دپارتمان فروش و عرضه محصولات شیمیایی شرکت بهراد شیمی، آماده مشاوره تخصصی در جهت انتخاب مناسب و صحیح محصولات با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت می‌باشد.

با دنبال کردن صفحه اینستاگرام شرکت بهراد شیمی به صورت روزانه پیشنهادات شگفت انگیز را دریافت کنید.

0 +
مشتری ثابت
900 +
فروش موفق
0 %
رضایت مشتریان

به عنوان یک اسید پاک کننده محبوب و ایمن انجام می گیرد؛ زیرا این اسید معدنی قوی با فرمول شیمیایی H3NSO3 به خوبی میتواند سطوح فلزی و سرامیکی را پاک نماید.  با نام آمیدو سولفوریک اسید، سولفامیک اسید و آمیدو سولفونیک اسید نیز شناخته می شود از واکنش سولفوریک اسید با اوره تولید شده و به صنایع فروخته می شود.

اسید سولفامیک با چگالی ۲.۱۵ g/cm3 تمیز کننده جامد بلوری سفید یا بی رنگ محلول در آب می باشد که در شرایط خشک و نگهداری عادی، به طور نامحدود پایدار است ودر حالت محلول آب بسیار ناپایدار است، البته در دمای اتاق محلول آبی رقیق به مدت طولانی تری پایدار است.

 ترکیب واسطه سولفامید (H4N2SO2) و اسید سولفوریک (H2SO4) است و به آرامی در محلول هیدرولیز می گردد که در نتیجه این هیدرولیز آمونیوم بی سولفات تشکیل می شود، البته لازم به ذکر است در دماهای بالا، هیدرولیز با سرعت انجام می شود.

در مورد اسید سولفامیک بیشتر بدانید جمع کردن

شماره تماس

۱۲۶۲۲۹۳ ( ۰۹۱۲ )

۲۲۲۹۷۷۲ ( ۰۹۳۷ )

۷۷۷۴۸۱۹۳ ( ۰۲۱ )

آدرس

تهران، بزرگراه رسالت، چهارراه‌تیراندار
نبش اخوت، پلاک۱۱۵، واحد۴

شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ الی ۱۶

شماره تماس

۷۷۷۴۷۰۰۱ ( ۰۲۱ )

۷۷۷۴۷۰۰۲ ( ۰۲۱ )

۷۷۷۴۷۰۰۳ ( ۰۲۱ )