بازرگانی بهراد شیمی

تامین کننده استن

شرکت بازرگانی بهراد شیمی مقامی در سال ۱۳۹۰ با هدف تامین مواد اولیه شیمیایی و پلیمری مورد نیاز کارخانجات تاسیس گردید. این شرکت فعالیت خود را در حوزه فروش انواع مواد شیمیایی، صنعتی و آزمایشگاهی گسترش داد و از بدو فعالیت خود توانسته است در عرضه مواد اولیه با کیفیت و خدمات فروش و ارائه به موقع کالا از جمله تامین استن رضایت مشتریان را جلب کند و این امر اعتباری را فراهم ساخته که اصلی ترین سرمایه شرکت بهراد شیمی می‌باشد.

شرکت بهراد شیمی بدون هیچ محدودیتی امکان تامین انواع مواد شیمیایی را به صورت تخصصی در کمترین زمان با بهترین قیمت بازار برای شما کارفرمایان عزیز دارا است.

جهت استعلام بهترین قیمت استن و مشاوره با کارشناسان ما همین الان تماس بگیرید.

behradshimi

کارشناسان

متخصص در تامین استن

Screen Shot 2022-02-27 at 6.53.24 PM

غزاله ترکاشوند

|
zahra-min

زهرا جانی

|
fateme-min

فاطمه حسینیان

|
ed49fb72-62d6-45ee-a1d6-c762aa5bdb27-min-min

رامین مقامی

|

بهراد شیمی
ستاره‌ای درخشان در صنعت شیمیایی ایران

دپارتمان فروش و عرضه محصولات شیمیایی شرکت بهراد شیمی، آماده مشاوره تخصصی در جهت انتخاب مناسب و صحیح محصولات با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت می‌باشد.

با دنبال کردن صفحه اینستاگرام شرکت بهراد شیمی به صورت روزانه پیشنهادات شگفت انگیز را دریافت کنید.

0 +
مشتری ثابت
900 +
فروش موفق
0 %
رضایت مشتریان

استن (نام گذاری ایوپاک “پروپانون”)ساده ترین کتون با فرمول CH3COCH  و یکی از لکه بر ها است این ماده توسط جیم وایزمن کشف شه است این ماده فرار بی رنگ و به شدت آتش گیر است و مصرف بسیار زیادی در صنعت به عنوان حلال دارد یکی از ساده ترین روشهای ساخت این ماده تقطیر است.

 

کاربرد استن برای تولید –تینرها-رنگ ها- چسب ها – لوازم آرایشی –پارچه و… میباشد استن با توجه به ویژگی های منحصر به فرد خوذ کاربرد های گسترده ایی در صنعت و مصارف ذیگر هم دارد یک سوم مقادیر تولید شده این ماده به عنوان حلال و لکه بر در تررکیبات آلی استفاده می شود این در حالیست که یک چهارم ماده تولیدی در مواد سازنده متیل متاکریلات اسید متیل متاکریلات  مانند استون سیانوهیدرین استفاده میشود این موارد در مراحل بعدی برای تولید محصولات اکریلیک  مانند ورقه های اکریلیکی استفاده می شود

در مورد استن بیشتر بدانید جمع کردن

شماره تماس

۱۲۶۲۲۹۳ ( ۰۹۱۲ )

۲۲۲۹۷۷۲ ( ۰۹۳۷ )

۷۷۷۴۸۱۹۳ ( ۰۲۱ )

آدرس

تهران، بزرگراه رسالت، چهارراه‌تیراندار
نبش اخوت، پلاک۱۱۵، واحد۴

شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ الی ۱۶

شماره تماس

۷۷۷۴۷۰۰۱ ( ۰۲۱ )

۷۷۷۴۷۰۰۲ ( ۰۲۱ )

۷۷۷۴۷۰۰۳ ( ۰۲۱ )