بازرگانی بهراد شیمی

تامین کننده آب اکسیژنه

شرکت بازرگانی بهراد شیمی مقامی در سال ۱۳۹۰ با هدف تامین مواد اولیه شیمیایی و پلیمری مورد نیاز کارخانجات تاسیس گردید. این شرکت فعالیت خود را در حوزه فروش انواع مواد شیمیایی، صنعتی و آزمایشگاهی گسترش داد و از بدو فعالیت خود توانسته است در عرضه مواد اولیه با کیفیت و خدمات فروش و ارائه به موقع کالا از جمله تامین آب اکسیژنه رضایت مشتریان را جلب کند و این امر اعتباری را فراهم ساخته که اصلی ترین سرمایه شرکت بهراد شیمی می‌باشد.

شرکت بهراد شیمی بدون هیچ محدودیتی امکان تامین انواع مواد شیمیایی را به صورت تخصصی در کمترین زمان با بهترین قیمت بازار برای شما کارفرمایان عزیز دارا است.

جهت استعلام بهترین قیمت آب اکسیژنه و مشاوره با کارشناسان ما همین الان تماس بگیرید.

behradshimi

کارشناسان

متخصص در تامین آب اکسیژنه

Screen Shot 2022-02-27 at 6.53.24 PM

غزاله ترکاشوند

|
zahra-min

زهرا جانی

|
fateme-min

فاطمه حسینیان

|
ed49fb72-62d6-45ee-a1d6-c762aa5bdb27-min-min

رامین مقامی

|

بهراد شیمی
ستاره‌ای درخشان در صنعت شیمیایی ایران

دپارتمان فروش و عرضه محصولات شیمیایی شرکت بهراد شیمی، آماده مشاوره تخصصی در جهت انتخاب مناسب و صحیح محصولات با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت می‌باشد.

با دنبال کردن صفحه اینستاگرام شرکت بهراد شیمی به صورت روزانه پیشنهادات شگفت انگیز را دریافت کنید.

0 +
مشتری ثابت
900 +
فروش موفق
0 %
رضایت مشتریان
هیدروژن پر اکسید یا آب اکسیژنه(H2O2) یک اکسنده متداول است که به عنوان سفید کننده استفاده می شود ،آب اکسیژنه برای حذف مواد آلی و معدنی که موجب فاسد شدن آب استخر ها می شوند بکار می روند هیدروژن پر اکسید است (پر اکسید ها ترکیبباتی هستند که دارای یک پیوند یگانه اکسیژن –اکسیژن هستند ) به صورت خالص H2O2 یک مایع ناروانی است که کمی آبی رنگ می باشد وبا زحمت زیاد می توان آن ها را تهیه نمود که در دارو خانه ها به اسم رقیق فروخته می شود محلولی است از آب اکسیژنه در آب که 3 درصد آن است مانند آب بی رنگ و بی بو است مزه تلخی دارد و کمی اسیدی است این مایع اکسید کننده ای قوی است. تجزیه این ماده باعث ایجاد رادیکالهای OH می شود که بیش از چند ثانیه در دسترس نمی باشد و در این مدت با خاصیت شدید اکسید کننده گی خود مواد آلی و معدنی را اکسید می کند.
در مورد آب اکسیژنه بیشتر بدانید جمع کردن

شماره تماس

۱۲۶۲۲۹۳ ( ۰۹۱۲ )

۲۲۲۹۷۷۲ ( ۰۹۳۷ )

۷۷۷۴۸۱۹۳ ( ۰۲۱ )

آدرس

تهران، بزرگراه رسالت، چهارراه‌تیراندار
نبش اخوت، پلاک۱۱۵، واحد۴

شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ الی ۱۶

شماره تماس

۷۷۷۴۷۰۰۱ ( ۰۲۱ )

۷۷۷۴۷۰۰۲ ( ۰۲۱ )

۷۷۷۴۷۰۰۳ ( ۰۲۱ )